ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Белей А. А.

Статус:

На розгляді в комісіях

Дата:

19.02.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 10
Про звільнення з посади Єлиневського О. І.

 

БРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
від ...04.  2024 р.                  Броди                       № проєкт
 
Про звільнення з посади
Єлиневського О. І.
 
Розглянувши пропозицію Бродівського міського голови Белея А. А. щодо погодження звільнення з посади заступника Бродівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єлиневського О. І., прийнятого в зв’язку з обранням на виборну посаду 23.11.2010 року  - заступником Бродівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючись статтею 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пунктом 3 частини першої статті 26, частиною третьою статті 51, частиною четвертою статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада –
 
В И Р І Ш У Є  :
1.       Звільнити  Єлиневського Олександра Івановича з  посади заступника Бродівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
2.       Вивести Єлиневського Олександра Івановича із складу виконавчого комітету Бродівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради № 8 від 26.11.2020 року
3. У додатку до рішення міської ради № 634 від 10.02. 2022 року слова «Єлиневський Олександр Іванович» виключити.
4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету міської ради провести остаточний розрахунок з Єлиневським Олександром Івановичем, в тому числі виплатити компенсацію за 35 календарних днів відпустки.
5. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на постійну депутатську комісію з питань  прав людини, законності, регламенту ради та депутатської етики.
 
 
Міський голова                                                                         Анатолій БЕЛЕЙ