ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

30.12.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ б/н
Про звернення Бродівської міської ради щодо неприпустимості переслідування опозиційних сил України.

БРОДІВСЬКА  МІСЬКА РАДА
 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
ХV сесія VІIІ скликання
 
 
від ___________ 2021 року                   м. Броди                       № ПРОЕКТ

 

Про звернення Бродівської міської ради  щодо неприпустимості переслідування опозиційних сил України.
Розглянувши заяву фракції «Європейська Солідарність» у Бродівській міській раді щодо неприпустимості переслідування опозиційних сил України, відповідно до статті 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити звернення Бродівської міської ради до Президента України,  Верховної Ради України, Генеральному прокурору України щодо неприпустимості переслідування опозиційних сил України (текст додається).
2. Направити дане звернення Бродівської міської ради до Президента України,  Верховної Ради України, Генеральному прокурору України.
         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань прав людини, законності, регламенту та депутатської етики.
 
 
 
 
 

Міський голова                                      Анатолій   БЕЛЕЙ

Президентові України,  Верховній Раді України, Генеральному прокурору України
 
До уваги лідерів проукраїнських патріотичних політичних сил

 
 
За замовленням Банкової, офіс Генерального прокурора спільно із Державним бюро розслідувань, обслуговуючи інтереси владної верхівки, фабрикуючи абсурдні фейкові звинувачення, прикривають бездіяльність влади переслідуванням опозиції, яка стає найпопулярнішою політичною силою країни.
Ми, депутати Бродівської міської ради доводимо до вашого відома, що під командуванням саме п’ятого президента України П.Порошенка новостворена українська армія звільнила дві третини окупованого Донбасу, було підписано Угоду про асоціацію з Євросоюзом, здобуто Томос про автокефалію Української Православної Церкви, отримано безвіз та енергетичну незалежність від Росії, створено міжнародну коаліцію на підтримку України і запроваджено міжнародні санкції проти Росії. 
Нагадуємо шостому президенту України, що на сьогодні його антирейтинг є найвищим у державі, а рейтинг довіри  - не більший п’ятої частини населення, що дії його непрофесійної команди ставлять під загрозу безпеку цілої країни: об’єкти критичної інфраструктури знаходяться на межі відключення у низці регіонів, ворог працює у владних кабінетах, знецінюються здобутки спеціальних служб і нівелюються здобутки держави, і навіть підконтрольна Служба безпеки України попереджає Уряд Зеленського, що відключення опалення призведе до надзвичайних подій техногенного характеру і зростання соціальної напруги та дискредитації органів влади.
Замість кроків щодо об’єднання суспільства перед абсолютно реальною загрозою російського вторгнення, влада провокує суспільство до протистояння.  У час, коли ворог нарощує свою присутність на кордонах країни, готуючись до атаки, подібні кроки не можна інакше розцінювати, як інфантильність або, ще гірше, підігрування агресору.
Перед обличчям загрози російського вторгнення вимагаємо негайно припинити переслідування опозиції, зокрема лідера Політичної партії Європейська Солідарність, п‘ятого Президента України П.Порошенка, стати на захист інтересів української держави шляхом консолідації суспільства.
Закликаємо проукраїнські патріотичні сили об’єднати зусилля заради збереження демократії, свободи слова, збереження зафіксованого в Конституції Євроатлантичного вибору Української держави і відновлення територіальної цілісності України.
 
 
 
 

Секретар ради                                                   Руслан ШИШКА