ОПИС ДОКУМЕНТУ
| Автор: | |
| Доповідач: | |
| Статус: | Прийнятий в цілому |
|---|---|
| Дата: | 02.07.2025 |
ПРОЄКТ РІШЕННЯ
№ 32
Про проведення інвентаризації та прийняття на баланс скульптури Божої Матері

БРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
00.00.2024р. Броди № 0000
Про надання дозволу на проведення
інвентаризації та прийняття на баланс
скульптури «Божої Матері» на площі Ринок в м. Броди
Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою впорядкування обліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності, зважаючи на необхідність забезпечення збереження та обслуговування об’єкта культурного призначення — скульптури "Божої Матері", розташованої на площі Ринок у місті Броди, міська рада, -
ВИРІШУЄ :
- Надати дозвіл на проведення інвентаризації об’єкта зовнішнього благоустрою — скульптури "Божої Матері", розташованої на площі Ринок у місті Броди.
2.Визначити, що метою інвентаризації є:
- встановлення технічного стану, матеріалів, розмірів та місця розташування скульптури;
- оформлення технічної документації;
- визначення балансової вартості для постановки на облік.
3.Після завершення інвентаризації та оформлення відповідної документації, передати скульптуру "Божої Матері" на баланс комунального підприємства «Броди».
4.Відділу бухгалтерського обліку та звітності Виконавчого комітету Бродівської міської ради :
-забезпечити організацію проведення інвентаризації;
-провести передачу зазначеного в п.1 цього рішення об’єкта на баланс КП «Броди» у відповідності до вимог чинного Законодавства.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, енергозбереження, транспорту, благоустрою та екології ( Тивонюк М. В. )
Міський головаАнатолій БЕЛЕЙ

