ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

На розгляд наступної чергової сесії

Дата:

17.08.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 49
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. Іванів Г. Б. в с. Білявці

БРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Р І Ш Е Н Н Я

ХІ  СЕСІЇ   VІІІ  СКЛИКАННЯ

від  18.08.2021 р.                              м. Броди                                       № проект

 
Про надання дозволу на виготовлення проекту
землеустрою щодо відведення земельної  ділянки
в  оренду для сінокосіння і випасання худоби
гр. Іванів Г. Б. в с. Білявці

                

Розглянувши заяву голови сімейного фермерського господарства Іванів Ганни Богданівни, жительки с. Білявці, вул. Лісова, 1, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (01.08) для сінокосіння і випасання худоби в с. Білявці, орієнтовною площею 10.00га, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про землеустрій»,  міська  рада
 
В И Р І Ш И Л А :
1.Надати Іванів Ганні Богданівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду шляхом поділу (кадастровий номер 4620388400:04:009:0026), (01.08) для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 10,00 га в с. Білявці.
2.Зобов’язати Іванів Ганну Богданівну замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п. 1 цього рішення.
     3.Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою, після внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру, подати на розгляд та затвердження Бродівською міською радою.
     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток  (Казмірчук О. Я.).    

       Міський голова                                                              Анатолій Белей