ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

4

Дата реєстрації:

18.11.2021

Проголосовано:

19.11.2021 10:55:11

Автор:

Мартиш Т. А.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 4БРОДІВСЬКА  МІСЬКА РАДА 

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XIII сесія   VIII скликання

 

від ________ р.                  м. Броди                                         № _____ 

Про внесення змін до Комплексної програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян у Бродівській міській раді на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії Бродівської міської ради від 24.12.2020р.№ 45

 

         Розглянувши розроблену та затверджену Комплексну програму компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян у Бродівській міській раді на 2021-2023 роки, враховуючи потребу у фінансуванні заходів для реалізації Програми, керуючись ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада – 

 ВИРІШИЛА: 

Внести до Комплексної програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян у Бродівській міській раді на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії Бродівської міської ради від 24.12.2020р.№ 45,  наступні зміни:

1. Абзац сьомий, розділу І викласти у новій редакції: Програма компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян у Бродівській міській раді на 2021-2023 роки (далі – Програма) направлена:
 • на організацію відшкодування перевізникам вартості пільгового перевезення окремих категорій громадян, яким законодавством надано право безоплатного, пільгового проїзду, надання іншої субвенції іншим місцевим бюджетам для забезпечення компенсації збитків автомобільним перевізникам;

 • на організацію відшкодування перевізникам вартості пільгового перевезення окремих категорій громадян, яким законодавством надано право безоплатного, пільгового проїзду, для забезпечення компенсації залізниці від пільгових перевезень окремих категорій громадян на приміському сполученні.2.  В Додатку 1 до Комплексної програми, суму 700 тис. грн. замінити на суму 447 тис.грн.

3. В додатку 2 до Комплексної програми, суму 700 тис. грн. замінити на суму 447 тис. грн.

4. В додатку 3 до Комплексної програми, суму 500 тис. грн. замінити на суму 247 тис. грн., слова «виконавчий комітет Бродівської міської ради» у відповідному відмінку замінити словами «відділ соціального захисту населення Бродівської міської ради».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні  депутатські комісії: з гуманітарних питань (________)  та з питань фінансів, бюджету, розвитку інвестицій та міжнародного співробітництва ( Старик М. І.).

 Секретар ради                                                       Руслан Шишка