ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

X

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

66

Дата реєстрації:

23.06.2021

Проголосовано:

01.07.2021 12:01:31

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 66БРОДІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

X СЕСІЇ  VIII СКЛИКАННЯ

 

від  24.06. 2021 р.                                       м. Броди                                       № проект 

 

 

Про надання дозволу гр. Бартошик Юлії Андріївні

на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення

земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання

худоби

 

 

 

Розглянувши клопотання гр. Бартошик Юлії Андріївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в оренду, відповідно до статей 12, 34, 93, 123, 134 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України “ Про землеустрій ”, Закону України «Про державний земельний кадастр», керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  міська рада

 

                                                                 ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл громадянці Бартошик Юлії Андріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби (код КВЦПЗ 01.08) в оренду орієнтовною  площею  13,0 га пасовищ, яка розташована в межах                  с. Клекотів, Львівської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.

2. Громадянці Бартошик Юлії Андріївні звернутись до суб’єктів господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для укладення договору на розробку проекту відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби.

3. Розроблений і погоджений у встановленому законодавством порядку проект відведення земельної ділянки громадянці Бартошик Юлії Андріївні подати у Бродівську міську раду для погодження та відповідного затвердження у встановленому законом порядку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток міської ради.   

 

 

 

Міський голова                                                                                                               Анатолій Белей