ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LV

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

б/н

Дата реєстрації:

16.10.2020

Проголосовано:

20.10.2020 12:35:34

Автор:

Олеха І.М

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  17
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № б/нБРОДІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

БРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

LV  сесія VII демократичного скликання

 

від 20.10.2020 року                    м. Броди                             №   проект 

 

Про затвердження міської Програми “Ресурсна підтримка

місцевих виборів на території м. Броди  у 2020 році”

 

На виконання Постанови КМУ від 14 вересня 2020 року №846 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “"Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-  2” та з метою забезпечення належного проведення місцевих виборів у 2020 році, керуючись статтями 211 та 212 Виборчого кодексу України від 19.12.2019 року №396-IХ, Постановою Верховної Ради України від 15.07.2020 року №795-ІХ “Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році”,  враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань економіки, бюджету та комунального майна, керуючись п.22 ч.1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 ВИРІШИЛА : 

1. Затвердити міську Програму “Ресурсна підтримка місцевих виборів у 2020 році на території м. Броди у 2020 році” (додається).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, бюджету та комунального майна (Старик М.І.) 

 

 

 

 Міський голова                                             Анатолій Белей                                                                                                                 

                                                                                                     

  Додаток

                                                                                                          до рішення ____ сесії

Бродівської міської ради VII скликання

від ________2020р. № _________ Програма

“Ресурсна підтримка місцевих виборів у 2020 році на території м. Броди у 2020 році”

 Загальні положення

           

Виборчий кодекс України від 19.12.2019 №396-IХ (далі Кодекс) визначає основні засади, законодавчо регулює підготовку та проведення виборчого процесу в нашій країні, в тому числі і місцеві вибори до обласних, районних, сільських, селищних, міських, районних у містах рад, сільських, селищних, міських голів.

Стаття 28 п.1 Кодексу передбачає, що підготовка організації і проведення голосування та підрахунок голосів виборців здійснюються на виборчих дільницях.

Відповідно, стаття 211 п.5 Кодексу визначає, що дільничні виборчі комісії в межах повноважень, визначених Кодексом, забезпечують організацію підготовки та проведення місцевих виборів у межах відповідних виборчих дільниць, а п.11 цієї статті зобов’язує органи місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб створювати належні умови для здійснення виборчими комісіями їхніх повноважень, зокрема надавати необхідні приміщення для виборчих комісій, надавати згідно з установленими Центральною виборчою комісією нормами та переліком транспортні засоби і засоби зв’язку,  обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій.

Також на виконання Постанови КМУ від 14 вересня 2020 року №846 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “"Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-  2” необхідно передбачити видатки, пов'язані із здійсненням протиепідемічних заходів у зв'язку з організацією та проведенням виборів, за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Стаття 212. п.9 Кодексу надає право міській раді, у період поза виборчим процесом, забезпечувати діяльність територіальної міської виборчої комісії і, відповідно, дільничних виборчих комісій щодо виконання їх повноважень, за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету.

Програму ресурсної підтримки місцевих виборів на території Бродівської міської ради  у 2020 році (далі Програма) розроблено для забезпечення належного виконання вимог законодавчих актів України, що регулюють виборчий процес, під час проведення місцевих виборів у поточному році.

 

2. Мета Програми

 

У передвиборчий та після виборчий період територіальна міська виборча комісія, дільничні комісії ведуть діяльність стосовно організації проведення чергових місцевих виборів, їх матеріального забезпечення, транспорту, належного обладнання, наявності приміщення відповідно до вимог законодавства (стаття 62 Кодексу: Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування або інші органи (посадові особи), які відповідно до закону здійснюють їх повноваження, забезпечують звичайні виборчі дільниці належними приміщеннями для організації їх роботи та проведення голосування відповідно до вимог цього Кодексу та нормативів облаштування таких приміщень, встановлених Центральною виборчою комісією, а також надають технічну допомогу в їх облаштуванні.) тощо, розглядають звернення, заяви і скарги стосовно підготовки та проведення місцевих виборів до відповідної ради тощо.   Програма розроблена з метою забезпечення ресурсної підтримки діяльності територіальної міської та дільничних виборчих комісій на території Куп’янської міської ради  у передвиборчий та після виборчий період під час підготовки і проведення чергових місцевих виборів у 2020 році.

Головною метою Програми є забезпечення фінансових та матеріальних потреб для належного проведення процесу місцевих виборів відповідно до чинного законодавства.

 

3. Завдання Програми

 

Завданням Програми є своєчасне ресурсне забезпечення потреб для функціонування виборчих дільниць, а саме: - забезпечення матеріально-технічними засобами, інвентарем дільничних комісій у передвиборчий та після виборчий період; здійсненням протиепідемічних заходів у зв'язку з організацією та проведенням виборів; приведення у відповідність виборчих документів для здачі їх на збереження в архів.

 

4. Етапи виконання Програми

 

Виконання завдань Програми передбачається у 2020 році.

Програма переглядається у разі уточнення завдань, які необхідно вирішити.

Пропозиції щодо внесення змін до Програми виконавчий комітет міської ради.

 

5. Фінансове забезпечення Програми

 

Фінансове забезпечення підготовки і проведення чергових виборів депутатів, сільських, селищних, міських голів відбувається за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету.

Кодексом передбачено також, що у передвиборчий та після виборчий період місцевих виборів, забезпечувати діяльність територіальної селищної виборчої комісії і дільничних виборчих комісій щодо виконання їх повноважень дозволяється за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету.

Джерелом фінансування заходів даної Програми є кошти місцевого бюджету в сумі 13,0 тис.грн., а також інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.

 

6. Очікувані результати

 

Виконання Програми, ресурсна підтримка реалізації завдань Програми надасть можливість Бродівській міській територіальній виборчій комісії та дільничним комісіям забезпечити належне проведення місцевих виборів у поточному році з дотриманням вимог чинного виборчого законодавства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ПАСПОРТ

Програми “Ресурсна підтримка місцевих виборів  на території  м. Броди  у 2020 році
1. Ініціатор розроблення Програми Бродівська міська рада
2. Розробник Програми Виконавчий комітет міської ради
3. Відповідальні виконавці виконавчий комітет міської ради
4. Термін реалізації Програми 2020 рік
5. Джерела фінансування Програми Міський бюджет
6. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього, у тому числі:

 • місцевого бюджету


 

 

13,0

 13,0

                                                                      

Ресурсне забезпечення

Програми  щодо  підтримки місцевих виборів  на території

Бродівської міської ради  у 2020 році, напрямки діяльності та заходи

 Назва завдання Перелік заходів завдання Обсяги фінансування (вартість), тис. грн. Очікуваний результат
Своєчасне  забезпечення потреб для належного функціонування виборчих дільниць Придбання:

 

 • дезинфікуючи антисептичні засоби для обробки рук  (стійки, станції, настінні диспенсери, антисептики (дезінфектант тощо)

 • засоби індивідуального захисту (респіратор, захисна маска,  захисні щитки тощо), рукавички тощо

 • мийні та дезінфікуючи засоби для приміщень


13,0 проведення місцевих виборів відповідно до вимог діючого законодавства


 Секретар ради                                                                                     М.Бакай