ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LV

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

26

Дата реєстрації:

19.10.2020

Проголосовано:

20.10.2020 12:22:32

Автор:

Шелест Л.В

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  16
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 26БРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДАБРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

LV-СЕСІЇ  VІ-ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

 

від 20.10. 2020 р.                          м. Броди                                               № ПР


 

Про затвердження внесених змін до

детального плану території по

вул. 22-Січня,73-Е  для передачі

 в оренду гр. Брижик П.О.

 

Розглянувши проект внесення змін до детального плану території для передачі в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку з прибудованими нежитловими приміщеннями за адресою м Броди, вул. 22 Січня, 73Б гр. Брижик Поліні Олегівні, прож. м. Броди, пл. Ринок, 30/41,  керуючись Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України , Законом України «Про землеустрій», міська рада-

 
В И Р І Ш И Л А : 1. Затвердити проект внесення змін до детального плану території для передачі в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку з прибудованими нежитловими приміщеннями за адресою м. Броди, вул. 22 Січня, 73Б  в м Броди з метою передачі в оренду  гр. Брижик Поліні Олегівні.


2.Надати дозвіл гр. Брижик П. О. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0142га, по вул. 22-Січня, 73Е  з метою передачі в оренду для  будівництва та обслуговування житлового будинку з прибудованими нежитловими приміщеннями.


 1. Гр. Брижик П.О. замовити в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою,  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду по вул. 22-Січня,73Е.

 2. Виготовлений та погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження в Бродівську міську раду.

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань  регулювання земельних відносин та містобудівної діяльності.


 

 Міський голова                                                           Анатолій  Белей