ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

23.06.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 62
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення на території с. Гаї – Смоленські

БРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Р І Ш Е Н Н Я

        Х СЕСІЇ VІІІ  СКЛИКАННЯ

від  24.06.2021 р.                                   м. Броди                                                № проєкт
 
Про надання  дозволу  на  виготовлення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної  ділянки в оренду для іншого
сільськогосподарського призначення
на території с. Гаї – Смоленські

                

Розглянувши заяву Озійчука Валерія Володимировича власника об’єктів нерухомого майна, жителя м. Рівне, вул. Д. Галицького, 12-а/47 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (01.13) для іншого сільськогосподарського призначення орієнтовною площею 6,0000га, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про землеустрій»  міська  рада, -
В И Р І Ш И Л А :
1.Надати Озійчуку Валерію Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  оренду, орієнтовною площею 6,0000 га, з цільовим призначенням (01.13) для іншого сільськогосподарського призначення на території Гаї-Смоленські, урочище «Бригада №3» .
2.Зобов’язати Озійчука Валерія Володимировича замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п. 1 цього рішення.
      3.Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою, після внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру, подати на розгляд та затвердження Бродівською міською радою.
         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток  (Казмірчук О. Я.).    

  

      Міський голова                                                           Анатолій Белей