ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

25.11.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 11
Про утворення постійних депутатських комісій Бродівської міської ради та затвердження персонального складу

БРОДІВСЬКА  МІСЬКА РАДА
ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
І сесія   VIІІ  скликання
 
26.11.2020р.                                             м. Броди                                                    №  проєкт

 
Про  утворення постійних депутатських
комісій Бродівської міської ради та
затвердження персонального складу
 
 
Заслухавши інформацію секретаря міської ради, на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада  -
 

ВИРІШИЛА:

 
Утворити постійні депутатські комісії Бродівської міської ради та затвердити їх персональний склад:
 

  1. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, розвитку, інвестицій, туризму та міжнародного співробітництва.
  1. Старик Михайло Іванович (ЄС) – голова комісії;
  2. Приймак Ганна Іванівна (Слуга народу);
  3. Зробок Роман Дмитрович (Сила і Честь);
  4. Ангеляшко Сергій Михайлович (ЄС);
  5. Лагода Мар’ян Євгенович (ЄС);
  6. Чунгін Михайло Петрович (Свобода);
  7. Пилипець Зіновій Михайлович (За майбутнє).
 
  1. Постійна комісія з питань земельних відносин, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток.
  1. Казмірчук Олег Ярославович (ЄС) – голова комісії;
  2. Кривіцкий Сергій Борисович (Сила і Честь) ;
  3. Островский Назарій Іванович (Українська галицька партія) ;
  4. Клим Ігор Васильович (ЄС);
  5. Кукулка Юрій Ігорович (ЄС);
  6. Габа Микола Іванович (Свобода);
 
  1. Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, благоустрою та екології.
  1. Тивонюк Михайло Васильович (Сила і Честь)- голова комісії;
  2. Рип’янський Олег Богданович (Голос);
  3. Біль Валентина Іванівна (ЄС) ;
  4. Мазур Вікторія Вікторівна (ЄС);
  5. Сех Андрій Юліанович (Свобода);
  6. Кравчук Ольга Анатоліївна (За майбутнє);
  7. Ступак Володимир Олегович (Українська галицька партія).
 
  1. Постійна комісія з гуманітарних питань.
    1. Прокопець Оксана Павлівна (Слуга народу) – голова комісії;
    2. Тимусь Мирослав Ярославович (ЄС) ;
    3. Забокрицька Надія Василівна (Голос);
    4. Лісковецька Тетяна Степанівна (ЄС);
    5. Сидорчук Людмила Петрівна (ЄС);
    6. Шайдулліна Ольга Василівна (Свобода);
    7. Гарасимчук Наталія Михайлівна (Сила і честь);
    8. Кужелюк Ірина-Еріка Анатоліївна (Українська галицька партія).
 
  1. Постійна комісія з питань прав людини, законності, регламенту та депутатської етики.
  1. Валько Ганна Іванівна (Голос) – голова комісії;
  2. Шаповал Тарас Євгенович (Слуга народу);
  3. Матлай Анна Федорівна (Свобода);
  4. Кушніренко Роман Богданович (ЄС);
  5. Адамець Володимир Миколайович (За майбутнє).

 
        
 
 
       

Міський голова                                                                      Анатолій Белей