ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

25.11.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 9
Про умови оплати праці міського голови

БРОДІВСЬКА  МІСЬКА РАДА
ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
І сесія   VIІІ  скликання
 
26.11.2020р.                                             м. Броди                                                    №  проєкт

 
Про умови оплати праці міського голови
 
             Відповідно до Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», міська рада -
 

ВИРІШИЛА:

 
1.     Встановити міському голові Белею А.А. такі надбавки:
1.1. Надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування, в розмірі залежно від встановленого рангу.
1.2. Надбавку за вислугу років, в розмірі залежно від стажу роботи, який надає право на одержання такої надбавки з урахуванням надбавки за ранг.
1.3  Надбавку  за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% від посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки за вислугу років.
 
2.  Надавати міському голові Белею А.А. матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, матеріальну допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.
 
3.  Здійснювати щомісячне преміювання міського голови Белея А.А відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в розмірі 100%  від посадового окладу. Здійснювати преміювання з нагоди державних і професійних свят та ювілейних дат у межах затверджених видатків на оплату праці.
 
4.  Дія цього рішення поширюється на строк повноважень ради.
 
5.  Контроль за виконання рішення покласти на секретаря ради.
 
 

         Міський  голова                                                                               Анатолій Белей