ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Шелест Людмила Василівна
Гром`як А. Б.

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

08.07.2020

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № б/н
Про затвердження детального плану території та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території м. Броди по вул. 22-Січня, 37,39,41,45

БРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
LІІ сесія   VIІ демократичного скликання
 
09.07.2020р.                                     м. Броди                                    № ПР

 
Про затвердження детального
плану території та надання дозволу
на виготовлення проекту землеустрою
 щодо відведення  земельної ділянки
на території м. Броди по
вул. 22-Січня, 37,39,41,45
 
        Розглянувши детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,6000га для реконструкції з розширенням багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. 22-Січня, 37,39,41 та 45, враховуючи результати громадських обговорень,  відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельного кодексу України, Закону України, «Про землеустрій», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада- 
В И Р І Ш И Л А :
  1. Затвердити детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,6000га для реконструкції з розширенням багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. 22-Січня, 37,39,41 та 45.
  2. Виконкому Бродівської міської ради  замовити  в ліцензованих суб»єктів господарювання виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,6000га  для реконструкції з розширенням багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. 22-Січня, 37,39,41 та 45.
  3. Розроблену та погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою представити на затвердження у Бродівську міську раду.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань  регулювання земельних відносин та містобудівної діяльності.
 
 

Міський голова                                             Анатолій  Белей