ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Шелест Людмила Василівна
Гром`як А. Б.

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Новий проект

Дата:

08.07.2020

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 58
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу на земельних торгах у формі аукціону по вул. Щурата

БРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА
БРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

LІІ  СЕСІЇ   VІІ ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

від  09.07.2020 р.                                        м. Броди                                           № проект
 
Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
для продажу на земельних торгах
у формі аукціону по вул. Щурата            
   
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу на земельних торгах у формі аукціону для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в м. Броди по вул. Щурата, ПП «Інвестиційно-експертний центр», Витяг з ДЗК від 02.04.2020 року, рекомендації комісії з питань регулювання земельних відносин та містобудівної діяльності, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 

В И Р І Ш И Л А :

 
  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0194га, (кадастровий номер 4620310100:11:001:0008)  з метою продажу права власності на неї на земельних торгах  у формі аукціону (03.15) для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови за адресою:  м. Броди,  вул. Щурата.
  2. Виконавчому комітету Бродівської міської ради:- оформити право власності на земельну ділянку по вул. Щурата площею 0,0194 га, (кадастровий номер 4620310100:11:001:0008);- замовити експертну грошову оцінку земельної ділянки, вказаної в п. 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань   регулювання земельних відносин та містобудівної діяльності ( Казмірчук О. Я. )     

 
 
 

       Міський голова                                                                       Анатолій Белей