ПРОЄКТ РІШЕННЯ № б/н

БРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

   ХІ  СЕСІЇ   VІІІ  СКЛИКАННЯ

від  18.08.2021 р.                              м. Броди                                       № проект

 
Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки в оренду
для розміщення та експлуатації основних, підсобних
і допоміжних будівель та споруд підприємств
переробної, машинобудівної та іншої промисловості
за межами с. Суходоли
   
Розглянувши заяву Болюха Віталія Ярославовича  жителя с. Пониква, вул. Шароволя, 39, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, розроблений ФОП Дацків Т. Б., за межами с. Суходоли  та право власності на нерухоме майно,  відповідно до Земельного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про землеустрій»,   міська  рада
 

В И Р І Ш И Л А :

 
  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду з цільовим призначенням (11.02) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (кадастровий номер 4620385800:17:009:0003)  площею 0,4292 га за межами с. Суходоли.
  2. Передати в оренду  Болюху Віталію Ярославовичу земельну ділянку вказану в п. 1 цього рішення площею 0,4292 га терміном на 10 (десять) років.
  3. Зобов’язати Болюха Віталія Ярославовича в місячний термін укласти з Бродівською міською радою договір оренди на земельну ділянку  вказану в п. 1цього рішення та здійснити його державну реєстрацію.
  4. Направити це рішення в  Бродівське  відділення Буської ОДПІ для контролю за сплатою орендної плати за землю.
    5.  Бухгалтерії міської ради вести контроль за сплатою орендної плати.
    6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток  (Казмірчук О. Я.).    

         

           Міський голова                                                              Анатолій Белей