ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

б/н

Дата реєстрації:

09.02.2022

Проголосовано:

17.02.2022 12:45:17

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № б/нБРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Р І Ш Е Н Н Я      ХVІІ СЕСІЇ VІІІ  СКЛИКАННЯ
від  10.02.2022 р.                                      м. Броди                                               № проект

 

Про надання  дозволу  на  виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки в оренду за межами

с. Смільне, ур. «Промисловий центр» 2

                


Розглянувши заяву гр. Кочмар Алли Євгенівни, жительки м. Броди, вул. Гончарська, 18а/6 та гр. Мигаль Ольги Богданівни, жительки м. Броди, вул. Котляревського, 11, власників об’єкта нерухомого майна, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (11.02) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про землеустрій»  міська  рада,

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати гр. Кочмар Аллі Євгенівні та гр. Мигаль Ользі Богданівні  дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  оренду, орієнтовною площею 1,3000 га, з цільовим призначенням (11.02) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами с. Смільне, урочище «Промисловий центр», 2.

2.Зобов’язати гр. Кочмар Аллу Євгенівну та гр. Мигаль Ольгу Богданівну замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п. 1 цього рішення.

      3.Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою, після внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру, подати на розгляд та затвердження Бродівською міською радою.

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток  (Казмірчук О. Я.).    

  

        Міський голова                                                             Анатолій Белей