ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XI

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

б/н

Дата реєстрації:

17.08.2021

Проголосовано:

18.08.2021 16:29:18

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № б/нБРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА


   ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХІ СЕСІЇ  VІІІ  СКЛИКАННЯ

 

від 18.08.2021                                  м. Броди                                     № ПРОЕКТ

 

Про затвердження детального плану

території земельної ділянки на території

с. Гаї Бродівської територіальної громади

Львівської області

     

 

       Розглянувши  «Детальний план території земельної ділянки в с. Гаї   Золочівського району Львівської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд», враховуючи протокол громадського обговорення детального плану території земельної ділянки, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», міська рада:

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.   Затвердити «Детальний план території земельної ділянки в с. Гаї   Золочівського              району Львівської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд».

2. Надати дозвіл гр. Олійник Жанні Василівній на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд по вул. Джерельній в с. Гаї Бродівської територіальної громади.

3. Виготовлений та погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд по вул. Джерельній в с. Гаї Бродівської територіальної громади подати на затвердження бродівською міською радою.

4.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань    земельних відносин, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток. 

( Казмірчук О. Я.).

Секретар ради                                                   Руслан Шишка