ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

X

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

30

Дата реєстрації:

22.06.2021

Проголосовано:

01.07.2021 13:00:30

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 30БРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

X   сесія VIII скликання

 

РІШЕННЯ

від   …. …..                                     м. Броди                                  №  проєкт 

Про затвердження звіту  про  виконання програми

підтримки Районної комунальної телерадіокомпанії

«Броди» на 2020 рік

 

         Керуючись п.22. ст.26, п. 1 ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт про результати  виконання програми підтримки Районної комунальної телерадіокомпанії «Броди» на 2020 рік , міська рада, -

 ВИРІШИЛА: 


1.Затвердити звіт про результати  виконання програми підтримки Районної комунальної телерадіокомпанії «Броди» на 2020 рік ( згідно додатку )

 

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Бродівсьської міської ради з гуманітарних питань.

 

 

 

 Міський голова                                         Анатолій Белей 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Додаток до рішення Бродівської міської ради від….. 2021 року №Звіт про результати  виконання програми підтримки Районної комунальної телерадіокомпанії «Броди» на 2020 рік

 

Програма підтримки та розвитку РК ТРК «Броди» на 2020 рік була розроблена відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в  Україні»,  «Про телебачення і радіомовлення»,  «Про державну підтримку засобів масової   інформації та соціальний захист   журналістів», Указу Президента України від 9 грудня 2002 року №1323/2000 «Про додаткові заходи щодо безперешкодної діяльності засобів масової інформації, дальшого утвердження свободи слова в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року №1038 «Про умови оплати праці журналістів  державних і комунальних засобів масової інформації».

Районна комунальна телерадіокомпанія «Броди» здійснювала кабельне мовлення на території  м. Броди, проводове та ФМ- мовлення на території Бродівського району  з метою оперативного, об’єктивного і всебічного висвітлення суспільно – політичного, соціально-економічного і культурно -  духовного життя  міста та  району.

Метою програми було створення належних умов для забезпечення оперативного інформування телеглядачів і радіослухачів  про суспільно-політичні та соціально- культурні події, про діяльність Бродівської   районної ради, Бродівської міської ради,   Бродівської  районної  державної      адміністрації ,  структурних підрозділів, фіскальної служби , силових структур,  оповіщення населення у випадку надзвичайних ситуацій.

На виконання цієї програми з міського бюджету було виділено кошти у сумі 100 000 гривень, які були повністю освоєними та були спрямовані на оплату праці ( заробітна плата та нарахування на заробітну плату ) працівників ТРК «Броди» та ремонт студії FM мовлення «Броди FM» ( 40 тис. грн.).

 

 

 

 

 Секретар ради                                                              Руслан Шишка