ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

IX

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

48

Дата реєстрації:

28.03.2021

Проголосовано:

13.05.2021 16:45:03

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 48БРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

IX   сесія VIII скликання

 

РІШЕННЯ

від   …. …..                                     м. Броди                                  №  проєкт           

Про затвердження звіту про результати виконання  Програми  відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги  КП «Бродиводоканал» на 2020 рік

 

 

         Керуючись п.22. ст.26, п. 1 ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт про результати  реалізації  програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги  КП «Бродиводоканал» на 2020 рік, міська рада, -

 ВИРІШИЛА: 

 1.  Затвердити звіт про результати  Програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги  КП «Бродиводоканал» на 2020, (згідно додатку).

 

2.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Бродівсьської міської ради з питань фінансів, бюджету, розвитку інвестицій та міжнародного співробітництва (М.Старик).

 

       

 

 

 

 

 

 Міський голова                                                                  А. Белей 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до рішення Бродівської міської ради від….. 2021 року №

Звіт про результати  Програми  відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги  КП «Бродиводоканал» на 2020 рік

Прийняття Програми було  зумовлено тим, що виконавчий комітет міської ради,   з метою зменшення фінансового навантаження на одержувачів  житлово-комунальних послуг у місті, затверджує тарифи житлово-комунальному підприємству у розмірі, нижче економічно-обґрунтованих витрат на виробництво (надання) таких послуг, що призводить до отримання збитків та погіршення фінансового стану виробника та надавача послуг.

 Відшкодовування витрат   комунальних  підприємств  в   розмірі   різниці між фактичними витратами та нарахуваннями за надані послуги відповідно до діючих тарифів ставило під загрозу стабільність забезпечення населення житлово-комунальними послугами належної якості і могло призвести до:

-        припинення або суттєвого обмеження надання цих послуг;      

-        збільшення заборгованості за спожиту електроенергію;

-        виникнення  заборгованості із заробітної плати;

-        нарахування підприємствам штрафних санкцій і пені за несвоєчасні і неповні розрахунки за енергоносії та несвоєчасну оплату податкових зобов’язань.

Ця ситуація мала негативний вплив. Таким чином, виділення коштів на відшкодування різниці в тарифах для населення з місцевого бюджету було найбільш реальним джерелом забезпечення фінансової діяльності комунального підприємства «Бродиводоканал».

 Програма  була розроблена на виконання та з дотриманням вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про ціни і ціноутворення», постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Основним завданням Програми було надання фінансової підтримки підприємству КП «Бродиводоканал» з метою відшкодування різниці між затвердженими тарифами на житлово-комунальні послуги та економічно-обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг.

Фінансування Програми проводилося за рахунок коштів бюджету міста.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, становив 490,0 тис. грн., які були повністю освоєними і нами було  погашено податок на додану вартість .

Станом на 01.03.2021 року розмір погодженої та непогашеної різниці в тарифі становить 3508000,00 грн.

 Секретар ради                                                              Руслан Шишка