ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LV

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

б/н

Дата реєстрації:

19.10.2020

Проголосовано:

20.10.2020 12:41:33

Автор:

Шелест Л.В

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  17
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № б/нБРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІР І Ш Е Н Н ЯLV  СЕСІЇ   VІІ ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ
від  20.10.2020 р.                                   м. Броди                                       № проект

 

Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

в оренду для будівництва та обслуговування

будівель торгівлі  в м. Броди по вул. Чупринки, 15             

   

Розглянувши заяву Осоріб Андрія Євгеновича, жителя м. Броди, вул. Чупринки, 1, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (03.07) для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі за адресою:  м. Броди,  вул. Чупринки, 15, орієнтовною площею 0.0100га, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про землеустрій»,  враховуючи висновок постійної комісії Бродівської міської ради з питань регулювання земельних відносин та містобудівної діяльності, міська  рада

В И Р І Ш И Л А :


 


 1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду орієнтовною площею 0,0100га  (03.07) для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі за адресою:  м. Броди,  вул. Чупринки, 15.

 2. Зобов’язати Осоріб Андрія Євгеновича замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п. 1 цього рішення.

 3. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою вказану у даному рішенні після внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру подати на розгляд та затвердження Бродівською міською радою.

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань, регулювання земельних відносин та містобудівної діяльності (Казмірчук О. Я.).  Міський голова                                                                             Анатолій Белей